Pogotowie elektryczne Sopot

Wiedza i doświadczenie elektryków

Pogotowie elektryczne Sopot Gdansk Gdynia
elektryk Sopot Gdańsk GdyniaSzybki dojazd z Sopotu do Gdańska, Gdyni i innych miejscowości w promieniu 20km. Dzięki wieloletniej praktyce, naprawa instalacji elektrycznej oraz usuwanie usterek instalacji elektrycznej realizowana jest fachowo i szybko. Posiadamy specjalistyczny sprzęt pomiarowy - miernik parametrów instalacji elektrycznych do 1kV. Nasza usługa pogotowie elektryczne to pewne i bezpieczne przywrócenie ciągłości zasilania w energię elektryczną.
Uwaga! Upewnij się czy brak zasilania nie leży po stronie Zakładu Energetycznego.


Usuwanie awarii elektrycznej

Wieloletnia praktyka dochodzenia przyczyny i możliwych skutków awarii prądu nauczyła nas szybkiej oraz bezbłędnej diagnozy stanu technicznego instalacji i urządzeń elektrycznych. Lokalizacja awarii elektrycznej sprowadza się często do żmudnego i czasochłonnego szukania miejsca uszkodzenia. W wielu przypadkach jest ono zakryte. Przykładem mogą być przewody instalacji elektrycznej położonej pod lub w tynku, w posadzce, kabel ułożony w ziemi i.t.p. W tych przypadkach nie ocenioną pomocą służy lokalizator uszkodzeń.


Lokalizacja uszkodzeń kabli

Lokalizacja uszkodzeń kabli przeprowadzana jest za pomocą profesjonalnego lokalizatora do wykrywania trasy przewodów i kabli. Wykrywa z dużą dokładnością miejsce uszkodzenia - zwarcie lub przerwę żył. Można wytyczyć również przebieg trasy położenia kabla, przewodu lub innego przewodnika np. rura stalowa. Uszkodzony kabel naprawimy za pomocą mufowania.


Cena za profesjonalnie wykonane usługi jest uzależniona od tego czy jest wykonana w ramach: pogotowia elektrycznego (szybki dojazd) lub normalnego trybu wykonywania prac. Ponadto zależy od inwidualnych warunków technicznych, trudnośći wykonania prac i ich stopnia skomplikowania.

Zadzwoń tel.kom. 515 292 123

Po zapoznaniu się z zakresem i warunkami technicznymi prac, przekonasz się, że wycena przeprowadzona dla potencjalego klienta - inwestora będzie przystępna i konkurencyjna. Obszar świadczonych usług to woj.pomorskie, a w szczególności Gdansk Gdynia Sopot i okolice trójmiasta.


Uprawnienia elektryczne SEP Ex ATEX

Firma posiada świadectwa kwalifikacyjne SEP (E na stanowisku eksploatacji) i (D na stanowisku dozoru)uprawniające do obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych oraz pomiarów ochronnych do 1kV.

Uprawnienia obejmują również elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym Ex ATEX.