Elektryk Sopot referencje

Wiedza i doświadczenie elektryków

tel. 515 292 123

Elektryk Sopot

Elektryk Sopot zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty!

Usługi od drobnych napraw, rozbudowy, wymiany, modernizacji po montaż nowej instalacji elektrycznej, odgromowej na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Wykonawstwo bezpiecznych instalacji elektrycznych i pomiary okresowe, odbiorcze na terenie trójmiasta


Firma Elektroinstalacje-pomiary Jarosław Huliński założona w 1999 r w Sopocie, świadczy usługi elektryczne na terenie trójmiasta -szczególnie- Sopot, Gdańsk, Gdynia.
Odpowiedzialny i rzetelny elektryk - to nieprzerwanie od 14 lat nasza priorytetowa polityka zatrudnienia. Dotychczas zrealizowane usługi między innymi w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, zawsze były wykonywane przez elektryka posiadającego niezbędną wiedzę i doświadczenie. Dowodzą temu wystawione opinie przez inwestorów - referencje. Elektryk z Sopotu posiada uprawnienia elektryczne SEP uprawniające do wykonywania pracy także przy elektrycznych urządzeniach w wykonaniu przeciwwybuchowym Ex ATEX.
Jeżeli mają Państwo jakielolwiek problemy z instalacją elektryczną, to elektryk z Sopotu służy fachową pomocą oraz poradą techniczną. Świadczymy usługi od drobnego montażu gniazd, wyłączników, opraw oświetleniowych, płyt indukcyjnych, usuwanie awarii i usterek, po wymianę lub montaż nowej instalacji elektrycznej w mieszkaniu, domu, firmie, instytucji itp. Elekryk Sopot posiadający duże doświadczenie i wymagane uprawnienia SEP do 1kV to gwarancja bezpiecznej i prawidłowo zwymiarowanej instalacji elektrycznej.
Elektryk z Sopotu zaprasza do zapoznania się z kompleksową ofertą za przystępną cenę i życzymy trafnego wyboru rzetelnej firmy "ELEKTROINSTALACJE-POMIARY Jarosław Huliński" z siedzibą w Sopocie.

Elektryk z Sopotu
Elektroinstalacje - pomiary Jarosław Huliński


Elektryk Sopot- referencje

Przegląd referencji z wykonanych instalacji i pomiarów elektrycznych:


Certyfikat rekomendowana firma

Elektryk Sopot

Pomiary RSM im.Komuny Paryskiej

Elektryk Sopot

Pomiary
GoldenTrade

Elektryk trójmiasto

Pomiary
RSM Budowlani

Elektryk trójmiasto

Urząd Marszałkowski woj. Pomorskiego

Elektryk trójmiasto

7 Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku

Elektryk trójmiasto

Pomiary
WAM w Helu i Gdyni

Elektryk trójmiasto

Instalacja odgromowa WM Babie Doły

Elektryk trójmiasto

Pomiary odgromówki Spółdzielni SINOL

Elektryk trójmiasto

Instalacja elektryczna Akademia Medyczna

Elektryk trójmiasto
Elektryk Sopot

Uprawnienia elektryczne

Wydane przez SEP Gdańsk na podstawie zdanego egzaminu kwalifikacyjnego na podstawie rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28.04. 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania kwalifikacji... (Dz. U. Nr 89 poz. 828 z późn. zm.). U nas elektryk jest uprawniony do wykonywania pracy na stanowisku E i D także w środowisku zagrożonym wybuchem - urządzenia w wykonananiu Ex ATEX.

Elektryk Sopot

Partnerskie witryny elektryka Gdańsk Gdynia - trójmiasto.